Wesela

Ten dzień powinien być wyjątkowy.

Ślub to najważniejszy dzień w życiu Państwa Młodych, jak również ich najbliższych. Ważne więc, aby towarzyszyła mu szczególna oprawa. Dlatego tak istotny jest dobór właściwego miejsca, muzyki, wystroju i jedzenia. Wszystko to razem musi tworzyć spójną kompozycję, która również po latach wywoła uśmiech oraz czar wspomnień wśród małżonków i ich gości.

Drewniane wnętrza. Doskonała kuchnia. Niepowtarzalna atmosfera.  Wszystko to znajdą Państwo w Gospodzie pod Kogutem. Posiadamy klimatyzowane sale, w których organizujemy wesela nawet na 150 osób. Profesjonalna oraz miła obsługa dba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, tak by Państwo i Goście czuli się u nas niezwykle komfortowo. Stawiamy przede wszystkim na indywidualność uroczystości, dzięki czemu Młoda Para ma szansę zrealizować własną wizję tego dnia.

 

Szef Kuchni przygotowuje na Państwa życzenie zróżnicowane menu, w którym zawarte mogą być dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Gwarantujemy, że będą Państwo zachwyceni smakiem naszych potraw oraz formą ich podania.

Specjalnie dla Państwa oferujemy również atrakcyjne ceny noclegów.
Z przyjemnością osobiście przedstawimy pełną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu.
Propozycje menu 2013 – plik do pobrania